Навчання та робота в Великобританії

Хочете отримати 18 000 £ за рік навчання та проживання в Лондоні? Ви володієте англійською на середньому рівні Intermediate/B1, маєте завершену середню освіту, ваша родина або ви є громадянином ЕС, вам від 18 до 60? Великобританія зацікавлена у Вас!На сьогодні діє чудова урядова програма, яка дає змогу навчатися та працювати в Лондоні отримуючи при цьому кошти від держави.

Ви можете вибрати програму, яка підходить Вам і доповнить вже отриману раніше освіту. Старт - це програма Foundation, яка допомагає підготуватися до вибраної вами спеціальності в університеті, об'єднує в собі навчальні курси по різним предметам та заняття з англійської мови. Програма покликана адаптувати знання студента по базовим дисциплінам до місцевих стандартів освіти та підтягнути Ваш англійський. Тривалість навчання один рік, є можливість вибрати вільне відвідування 2 рази на тиждень по 3 години, що дасть Вам змогу ще й працювати та достойно заробляти, окрім 18 000£, які Вам виділить держава.

Після Foundation year по бажанню та можна отримати ступінь бакалавра чи магістра по різним спеціальностям : Туризм, Економіка, Право, Дизайн, IT та ін. Держава буде оплачувати Вашу освіту. Що дасть рік життя у Лондоні, окрім хорошого рівня англійської та моря вражень - працюючи Ви заробите 19000-24000€, плюс допомога держави 18 000£, на житло витратите приблизно 3400£. Ваш залишок - серйозний капітал навіть для власної справи!

Навчайтеся безкоштовно, а ми допоможемо Вам додатково працевлаштуватися та знайти житло. Все у ваших руках! Телефонуйте: viber +380509211644, +447488963755