Послуги

1. Візова підтримка, легалізація


2. Працевлаштування


3. Оренда житла


4. Навчання


Quick Jobs Recruitment Agency - сучасна, оперативна рекрутингова компанія, Ваш надійний консультант та помічник у питаннях працевлаштуваня, навчання та адаптації на території Великобританії.

Наша команда відповідальних менеджерів буде супроводжувати Вас на кожному єтапі починаючи з замовлення квитків в Англію та закінчуючи поверненням податків в кінці року роботи за договором в Англії.

Ми забезпечемо легкий легальний старт Вашого нового життя в Англії.

Дуже важливим питанням є пошук житла, адже неправильне його вирішення може сильно вдарити по Вашому гаманцю. Наші партнери допоможуть знайти оптимальний варіант за мінімальну ціну. Ваші витрати на житло будуть 270-335 фунтів на місяць за вашим вибором. Вас підселять в будинок з україномовними людьми. Умовами будете задоволені!

Ми допоможимо Вам не лише з пошуком роботи: зустріч в аеропорту, вибір житла, поселення, допомога у відкритті NIN та банківського рахунку, що є невід'ємною частиною працевлаштування, першим та основним кроком без якого з Вами не заключать договору роботодавці.
Рекомендації по написанню CV (резюме) та підготовка до співбесіди - все це ми робимо для вашого спокою та комфорту.

З поміж сотні вакансій порекомендуємо вибрати найкращі та швидко підписати контракт з роботодавцем. Робота в Лондоні, Корбі, Кембриджі та інших містах Великобританії надасть Вам можливість реалізувати свій потенціал та отримувати достойну заробітню плату 80-120£ в день. Англія чекає на Вас!

Наша команда зекономить Ваш час та гроші! Підберемо житло 60-75 £ на тиждень, швидко легалізуюмо Ваше перебування у Великобританії. Реєструйтеся на сайті, а все інше ми вирішимо для Вас!